MAKITA DUN500WZ 18V LXT accu-stokheggenschaar 50cm (zonder accu en lader)
 354,98 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
Leveringsomvang
  • 1 x 125516-5 Draagriem
Productomschrijving
Borstelloze heggenschaar voor het snoeien van hoge heggen.
  • De eXtreme Protection Technology (XPT) garandeert een goede stof- en waterbestendigheid.
  • Elektrische rem voor maximale productiviteit en meer veiligheid voor de gebruiker
  • Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
  • Het smalle ontwerp van de handgreep zorgt voor een uitstekende bediening
  • Onderhoudsvrije brushless motor met lange levensduur
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Lengte (blad): 50 cm
  • Max. snijdikte: 23,5 mm
  • Tandsteek: 35 mm
  • Max. aantal zaagbewegingen: 4400 /min.
  • Gewicht: 3,6 kg
  • UN-code: Niet van toepassing
  • Aantal meegeleverde accu's: 0
  • Product Range: Makita LXT 18V
Specificaties / Alle eigenschappen
Accuspanning
18 V
Lengte (blad)
50 cm
Max. snijdikte
23,5 mm
Tandsteek
35 mm
Max. aantal zaagbewegingen
4400 /min.
Gewicht
3,6 kg
Un-code
Niet van toepassing
Aantal meegeleverde accu's
0
Geluidsonzekerheid (k-factor)
3 dB(A)
Lxt-spanning
1
Netto productgewicht
3,6 kg
Kantelbereik
115 º
Trillingsonzekerheid (k factor), knippen van hagen
1,5 m/s²
Borstelloze motor
1
Onbelast toerental
1000 / 1800 / 2000 min ¹
Accu van 18v / 6,0 ah voor continu gebruik
Trillingsniveau, knippen van hagen
4,7 / 2,5 m/s²
Bladlengte
500 mm
Gewicht met accu
4,0 - 4,3 kg
Max. takdikte
23,5 mm
Geluidsvermogenniveau (lwa)
92 dB(A)
Nominale accuspanning
18 V
Slagen per minuut (spm)
Afmeting (l x b x h)
2115 x 97 x 137 mm
Geluidsdrukniveau (lpa)
81 dB(A)
Product range
Makita LXT 18V
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Accessoires
Reviews over MAKITA DUN500WZ 18V LXT accu-stokheggenschaar 50cm (zonder accu en lader)